zabarwienie

Wpis

piątek, 17 lipca 2015

Apartheid i Izrael.

Arabowie i Żydzi woda życia i ogień śmierci...

 Palestyna w realnym świecie izraelskich rządów już nie istnieje, apartheid rządzi krajem pokrytym krwią Jezusa. Arabowie są traktowani tak samo, albo i jeszcze gorzej jak czarni w Afryce w okresie rządów białego człowieka. Wydawałoby się, że ludzie, którzy przeszli piekło w drugiej wojnie światowej nie będą gnębić tych, od których wykupili ziemię - Arabów.

Historia zatacza bardzo szybkie koło, koło pełne okrucieństwa o zapachu śmierci. Ci, którzy przeżyli ideologię Hitlera, sami wprowadzają terror wobec niewinnych ludzi, szczególnie wobec dzieci, kobiet i starców. Zamykają żłobki, szkoły, uniwersytety, burzą domy, niszczą wioski, giną ludzie. Aresztują człowieka, tylko dlatego, że jest Arabem. Arabowie siedzą w więzieniach ponad trzydzieści lat, tylko dlatego, że wierzą w Allacha, a sam Nelson Mandela był uwięziony przez 27 lat - bo był czarny.

 Anioł śmierci ponownie zbiera bardzo liczne żniwo w XXI wieku. Wydawało się historii, że wojna w obronie ludzi wiary starozakonnej jest zakończona, a tu oni robią dokładnie to samo swoim gospodarzom. Czy Palestyna puściła do swojego kraju węża, na którego nie ma antidotum? Nie ma Palestyny, ale są ludzie.

Izraelu przemyj oczy w rzece Jordan, a zauważysz, że życie obok drugiego człowieka – goja, jest możliwe…  Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
vomitus
Czas publikacji:
piątek, 17 lipca 2015 01:14

Polecane wpisy